Lody naturalne są dziś hitem na polskich ulicach, szczególnie podczas wakacji. Nic w tym dziwnego, ponieważ są nie tylko zdrowe, ale także różnorodne i nie można się nimi znudzić.

 

Franczyza – lody tajskie

 

Polacy uwielbiają lody, choć spożycie lodów w naszym kraju wciąż jest dużo mniejsze, aniżeli w Europie czy w Stanach Zjednoczonych. Być może jest to kwestia mało sprzyjającej pogody, ponieważ lato nie wydaje się nas zbytnio rozpieszczać. Warto jednak powoli wprowadzać zwyczaj spożywania tej smacznej, słodkiej przekąski, ponieważ lody mogą być zdrowe i mało kaloryczne. Przykładem będą tu na pewno lody tradycyjne, które zawitały do nas aż z Azji. To lody tajskie, na jakie zdecydowanie rośnie popyt.

 

Smaki-lody tajskie

 

Lody tajskie, a więc lody naturalne, które przygotowywane są na bazie śmietanki oraz pysznych i zdrowych dodatków, zachwycają głównie swym wspaniałym wyglądem, ale też różnorodnością smaków. Lody tradycyjne pochodzące z Tajlandii mogą bowiem mieć nieskończoną ilość form, kolorów i smaków. Jedne przygotowywane są na bazie owoców z dodatkiem czekolady czy orzechów. Inne zaś mają w swym składzie bakalie i cytrusy. Można się także pokusić o wiele rozmaitych ich odsłon, jeśli tylko pozwolą nam na to nasze kubki smakowe. Warto więc szukać miejsca, gdzie serwowane są tradycje lody tajskie. Kawiarnia lody tajskie, to jeszcze wciąż rzadkość na mapie Polski, jednak z pewnością też świetny pomysł na biznes dla tych, którzy nie lubią nudy i cenią sobie wyjątkowe wyzwania.