Mało kto zdaje sobie sprawę, że lody także można włączyć w naszą dietę, ponieważ mają stosunkowo niewiele kalorii. Jeśli będziemy je spożywać z umiarem, mamy szansę nie odmawiać sobie przyjemności, które niosą nam słodkości.

 

Czy lody mogą być zdrowe?

 

Kawiarnia – lody, oto miejsce, które zwykle omijamy podczas stosowania diety. To duży błąd, ponieważ istnieje coś takiego, jak zdrowe i naturale lody, jakimi można się od czasu do czas żywić nawet wtedy, kiedy zamierzamy pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Okazuje się, że lody naturalne, a więc przyrządzane według odpowiednich receptur, zgodnie z najlepszymi wskazówkami, wzbogacają nasz organizm o białko i wiele innych składników odżywczych.

 

Nie omijaj kawiarni z lodami

 

Lody -pomysł na biznes, ale nie tylko, ponieważ lody to także pomysł na słodką i mało kaloryczną przekąskę, która może nas wprawić w dobry nastrój, mimo przestrzegania restrykcyjnej diety. Po pierwsze, wszystko z umiarem, a ponadto pamiętajmy, że lody są dużo zdrowszą alternatywą niż inne smakołyki, po które wielokrotnie mamy ochotę sięgnąć. Mowa tu na przykład o czekoladzie, która owszem, ma dużo magnezu, ale dodatkowo także jej wartość kaloryczna przekracza wszelkie dopuszczalne normy. No chyba, że zdecydujemy się poprzestać wyłącznie na jednej kostce, co wydaje się być zwyczajnie niemożliwe. Jeśli więc lody, to tylko sprawdzone, na przykład doskonałe lody tajskie, które przynoszą wiele przyjemności i niewiele kalorii.