Lody tajskie to biznes z przyszłością

                     Pomysł na biznes – lody naturalne, to bardzo świeża idea, która nie została jeszcze wyeksploatowana. W świecie ogromnej dbałości o własny wygląd i pełne zdrowie, lody naturalne zaczynają mieć swoje wyjątkowe miejsca. Nie wszyscy, którzy chcą być fit, odmawiają sobie przecież zdrowych przekąsek czy słodyczy. Istotna jest jednak harmonia i równowaga wyboru, a nade wszystko składniki odżywcze.

            Franczyza lody tajskie w tej perspektywie ma więc duże szanse na powodzenie. Wciąż niewiele jest lodziarni czy kawiarni oferujących lekkie i zdrowe przekąski. Dotyczy to szczególnie deserów. Lody tajskie pochodzą z Tajlandii, to wyjątkowe odkrycie, nie tylko smakowe, ale także idealne dla zbilansowanej diety.

 Lody naturalne

      Produkowane są na oczach klientów, za pomocą maszyny do lodów tajskich, czyli bardzo zmrożonej patelni. Na jej powierzchni zostają umieszczone dwa główne składniki, które będą stanowić podstawę lodów. Mowa tu o mleku i śmietance. W Tajlandii powszechnie używa się mleka migdałowego, w Polsce ta idea czeka jeszcze na szersze upowszechnienie. Do tej bazy trafiają także pozostałe składniki i dodatki jak orzechy, czekolada czy owoce. Wszystkie zgodnie z upodobaniami klientów. Po około trzech minutach powstaje deser, jaki przypomina ruloniki. Jest odpowiednio schłodzony i bardzo orzeźwiający, a nade wszystko zdrowy. Oparty wyłącznie na naturalnych składnikach, stąd pomysł na biznes lody naturalne, jest ideą, którą można w rzeczywisty sposób wcielić w życie, a  z pewnością przyniesie oczekiwany sukces.